Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reference - aneb řekli o nás

 

Po letech chození po kurzech a salsa klubech jsem se naštěstí dostala do Terčina kurzu a do jiného už chodit nebudu. Díky ní jsem konečně přišla na ten správný grif a mam tak na čem stavět. Terka je trpělivá a v kurzu vládne přátelská atmosféra. Určíte doporučuju! 

Tereza

 

K Tvojim lekciam som sa dostala tak trosku nahodne, ale o to viac sa mi tam paci. Skvele to vedies a mas trpezlivost aj s nami trosku nemotornejsimi  Velmi ma to s tebou baví a vždy sa na utorok vecer moc tesim.

Ali

 

Salsa je krásný tanec, který rozhýbá celé tělo, pozvedne náladu  a rozveselí celého človíčka. Rádi chodíme nejen za příjemnými lidmi a za hudbou, popovídáním a cvičením. Jen musím říci, že  názvy jednotlivých otoček se mi pletou, ale vše závisí na tanečníkovi

jak si mě vede. Super, Tereza je úžasná , trpělivá a moc rádi k ní chodíme.

Maru a Miloš

 

Když jsem před pár lety se salsou začínala, byla Terezka jedním z lektorů, kteří mé taneční dovednosti rozvinuli a hodně obohatili. Moc se mi líbil její styl a znalosti, proto jsem ji oslovila. Pak jsem asi na 4 roky tancování přerušila, ale stále jsme čas od času byly v kontaktu. Nedávno jsem měla možnost jít si zatancovat  a domluvily jsme se, že přijdu na lekci pokročilých v úterý. Ten večer pro mně navždycky zůstane krásným a velmi pozitivním zážitkem  - ke své radosti jsem zjistila, že pod jejím vedením si téměř vše pamatuji, že to tam někde zkrátka zůstalo, zjistila jsem, že se tam schází bezvadná a pohodová parta lidí, kteří mně velmi mile přijali mezi sebe a tančila se navíc i moje oblíbená rueda. Rozhodla jsem se, že se budu vracet, jakmile mi to jen čas dovolí.

Terezka Kaucká sama tancuje výborně salsu a mnohé jiné tance už řadu let a zároveň je skvělou lektorkou s kupou zkušeností. Vede a učí s lehkostí, přesností, vtipem a  dobrou náladou, suverénně ovládá techniku jak z dámské, tak z pánské perspektivy. Je milá a má s námi trpělivost. A za to vše jí děkuji. Přeju  vše dobré, spoustu elánu a inspirace do dalších let a prima žáky!

Naďa Chrobáková 

 

Na lekcích s Terezkou oceňuji především individuální přístup a přátelskou atmosféru. Tancujeme v malé skupině, takže se všichni známe a lektorka může poradit každému z nás. Tancuji již tři roky a těším se na každou další hodinu. Baví mě se stále zlepšovat a zároveň si odpočinout od každodenních starostí v rytmu radostné salsy.

Šárka

 

Na lekce salsy k Terezce chodím už 4 roky. Na každé hodině si zopakujeme starší, minule kroky a sestavy kroku a naučíme se něco nového.  Máme skvělou hudbu a panuje velmi přátelská atmosféra. Moc rada tančím a každou hodinu si tanečně moc užiju. Terezka je příjemná, skvělá učitelka salsy.  Tančí už dlouho, má i svá vystoupeni.  Je vždy připravená, lekce jsou přesně  domluveny. Pokud nastane třeba nějaký  problém s místem, vždy se rychle snaží najít řešení a lekce pokračují.

Tím chci říct, že je flexibilní a vždy vše vyřeší ve prospěch nás tanečníků kurzu. A je i  "správné přísná" :))

Lekce  mohu velmi doporučit.  Je tam sranda a pohoda.  Salsu se naučí všichni.

A moc rádi si ji všichni zatancujeme někde v klubu! :))  

Romana

 

Současné lekce se nám  moc líbí,  báječně si je užíváme( dokonce i Michal! ), ale nejvíce si vážíme toho, i že po tolika(4?!) letech máš pro nás  vždy spousty energie ,  nápadů a  hlavně jsi stále pozitivní(což oceňuje především Michal) i přes náš totální antitalent.

Bára

 

„Lekce Terezky jsou přesně to, co slibují – Happy a salsa. Profesionální a zároveň přátelský přístup, který naučí užívat si tanec!“

Fanda

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2017 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 19460
Měsíc: 820
Den: 21